Kategorie

DifferentFashion.cz - Desigual, Melissa, Custo, Emu...

 

Desigual

Značku oblečení Desigual, která je ve Španělsku, ze kterého pochází něco jako "domácí favorit" a patří mezi nejprestižnější značky v celé Evropě, nejspíše znáte. My teď konečně do ČR přivážíme i její úžasnou dětskou kolekci. V té je znovu vidět myšlenka Desigualu, a to zkombinovat zábavu, luxus, svěžest a modernost. Mezi dětskými značkami oblečení se Desigual vyjímá svou kvalitou a originalitou každého kousku. Vaše děťátko bude každý  v dětské kolekci značky Desigual obdivovat ;)

 

Boty Melissa

Dětská kolekce botiček brazilské značky obuvi Melissa, v jejíž kolekci lze nalézt dětské plastové boty všech tvarů, druhů a barev. Zísadní je, že dětské boty značky Melissa jsou vyrobeny ze speciálního ohebného materiálu Melflex, který má Melissa patentovaný, a který je zároveň voděodolný a dětem poskytuje dokonalý komfort. Materiál obsahuje hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadné recyklovatelné složky, čili v kombinaci s unikátními nápady a designy nemají malé Melissky konkurenci.

Všechny modely spojuje specifická osvěžující bonbónová vůně, kterou si pak děti budou spojovat s nejkrásnějšími okamžiky z jejich dětství.

 

Valenky Emu

Dětské válenky EMU - australská značka, která je nejlepším a nejznámějším výrobcem produktů z ovčí kůže. Hlavním produktem značky EMU jsou originální australské válenky, které začala vyrábět jako první na světě. jejich dětské válenky z pravé ovčí kůže a vlny jsou díky svým vlastnostem tím nejlepším, co můžete pro dětské nožičky udělat. Zjistila to už i obrovská skupina světových celebrit, které svým dětem značku Emu obouvají. Originál je jen jeden - válenky EMU