Kategorie

DifferentFashion.cz - Desigual, Melissa, Custo, Emu...

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup na DIFFERENTKIDS.CZ

 

Úvodem :
Přijetí objednávky a odeslání zásilky vždy potvrzujeme na vašem e-mailu! Pokud jste neobdrželi do 5min potvrzení o přijetí, tak jste neodklikli v posledním kroku objednávky tlačítko POTVRDIT OBJEDNÁVKU nebo udělali možná jinou chybičku ;) Zkuste to znovu (zboží bude po vašem přihlášení stále v košíku) nebo nás neváhejte kontaktovat ;)
 
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě na stránkách
www.differentkids.cz.
Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je Milan Polák, IČ: 74508300, se sídlem Dukelská 496, Klášterec nad Ohří, 43151 a s místem podnikání - DIFFERENT fashion store, Rooseveltova 13, Plzeň; mobil: 721 530 276, kontaktní e-mail: simona@differentfashion.cz a kupujícího.
Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Smluvní vztahy se řídí obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).
-------------------------------------------------------------

Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu differentkids.cz jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem, a že s obojím souhlasí. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých, registračním formulářem předepsaných údajů a náležitostí a odsouhlasení obsahu objednávky a obchodních podmínek. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího - pod podmínkou zaplacení kupní ceny - jeho převzetím. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Vyplněním registračního formuláře či odesláním závazné objednávky v rámci internetového obchodu differentkids.cz dává kupující prodávajícímu souhlas se shromažďováním a archivováním osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Prodávající se zavazuje, že veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné a nebudou předány žádnému třetímu subjektu. Budou sloužit pouze k vyřizování objednávek, nabídek a komunikaci se zákazníkem.
-------------------------------------------

Platební a dodací podmínky
Veškeré zboží zasíláme nejpozději do 3 pracovních dnů (většinou týž nebo druhý den) od objednávky prostřednictvím PPL, či České pošty (Obchodní balík). Přijetí objednávky a odeslání zásilky vždy potvrzujeme na vašem e-mailu! O odeslání zásilky Vás budeme informovat na uvedenou e-mailovou adresu, kterou uvedete při objednání. Zboží lze odebrat osobně v kamenném ochodě na adrese : DIFFERENT fashion store, Rooseveltova 13, Plzeň. Při odběru ve větším množství je možné se domluvit indivudálně – kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.
-------------------------------------------

Zboží můžete zaplatit:
ČESKO-  Dobírkou - platba při obdržení zboží, doručuje PPL nebo Česká pošta. Cena za dopravné a balné je 100 Kč
SLOVENSKO-  Dobírkou - platba při obdržení zboží, doručuje PPL. Cena za dopravné a balné je 200 Kč
V hotovosti - při osobním odběru v DIFFERENT fashion store, Rooseveltova 13, Plzeň. Neplatí se pak dopravné a balné.
-------------------------------------------

Ochrana osobních dat
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platným právním řádem České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v jeho platném znění. Veškeré údaje získané od zákazníků slouží výhradně pro naši vnitřní potřebu (zaslání zboží a zásadních novinek e-mailem o našem obchodě) a neposkytujeme je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci (Česká Pošta ap.), kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, nutném pro bezproblémové doručení zboží. Pokud si některý náš zákazník nepřeje být již nikdy do budoucna kontaktován, stačí, aby  nám tuto skutečnost sdělil e-mailem. Na přání kdykoli osobní údaje z databáze vymažeme.
-------------------------------------------

Záruka & reklamace & reklamační řád
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem (viz. dále) internetového obchodu differentkids.cz a právním řádem platným v ČR. Pokud není uvedeno jinak vztahuje se na veškeré zboží záruka 24 měsíců při odběru s prodejkou (dle občanského zákoníku) a 12 měsíců při odběru s fakturou – na IČO - (dle obchodního zákoníku). Záruku lze uplatnit pouze na výrobní vady, nevztahuje se na škody způsobené nesprávným používáním či zacházením a opotřebením neodpovídajícím způsobem. Záruka může být uplatněna pouze po dobu záruční doby, která začíná dnem převzetí zboží. Po dobu přepravy zboží, za něj odpovídá poštovní služba. Poškození zboží během přepravy je nutno řešit s dopravcem při převzetí. Pokud kupující zjistí závadu na zboží způsobenou jeho přepravou, či rozdíl mezi dokladem o koupi a skutečně dodaným zbožím, je nutné nás kontaktovat, bez zbytečného odkladu, telefonicky nebo e-mailem. Oznámení je třeba učinit okamžitě, nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží, přičemž po této době se zásilka považuje za kompletní a bezchybnou. V případě, že se po převzetí zboží kupujícím vyskytnou v záruční době vady zboží, může kupující uplatnit svou oprávněnou reklamaci.
Reklamované zboží zasílejte spolu s dokladem o koupi (nebo jeho kopií) na naši adresu: DIFFERENT fashion store, Rooseveltova 13, Plzeň, 30100 - doporučeným balíkem (Česká pošta) nebo případně po domluvě jinou přepravní společností. Pokud zašlete reklamaci dobírkou nebude tato zásilka přijata!! Popis vady je nezbytné popsat a přiložit k zásilce. Reklamace vyřizujeme ve lhůtě stanovené zákonem, tj. do 30 dnů ode dne zahájení reklamačního řízení (dne, kdy od Vás reklamované zboží obdržíme). V případě kladného vyřízení reklamace je kupujícímu zasláno opravené nebo vyměněné zboží zpět. Pokud zboží již není na skladě ani není k dispozici u výrobce, bude kupujícímu navrácena částka rovnající se prodejní ceně.
-------------------------------------------

Vrácení do 14 dnů
V souladu se zákonem č. 367/2000 máte právo zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být kompletní, nepoužité, v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce. Zboží odešlete na adresu prodávajícího a přiložte VRATNÝ LIST (pokud ho nemáte, rádi Vám ho zašleme e-mailem). Zboží zaslané na dobírku nebude přijato! Při splnění těchto podmínek Vám bude vrácena cena zboží a to nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky na bankovní účet, který je nezbytné uvést v zásilce případně v mailu. Při nesplnění některé z podmínek, nebudeme schopni akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady kupujícího. V případě splněných podmínek vracíme i náklady spojené s dopravou (doručením).
-------------------------------------------

Výměna zboží
V případě výběru špatné velikosti zboží Vám nabízíme možnost jeho výměny za jinou velikost. Výměnu je možno uskutečnit nejpozději do 14- ti dnů po obdržení zboží kupujícím. Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zasláno se všemi etiketami (případně originálním obalu) spolu s naším VRATNÝM LISTEM (případně Vám ho rádi zašleme e-mailem). Zboží je samozřejmě možné vyměnit i za jiný model, případný cenový rozdíl vyřešíme individuálně telefonicky nebo mailem.
-------------------------------------------

Závěrečná ustanovení
V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice, si prodávající vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Tuto změnu a její účinnost vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.differentkids.cz.
Tento reklamační řád nabývá účinnost 1.Května 2010.
Pokud máte jakékoliv nestandardní přání, kontaktujte nás a po osobní domluvě se Vám pokusíme vyjít vstříc!!

Přejeme krásný zbytek dne a hlavně příjemné nakupování úžasného dětského značkového oblečení Desigual, botiček Melissa, válenek Emu a dalšíchh značek na DIFFERENTKIDS.CZ i v našich kamenných obchodech ... DIFFERENT fashion store v Rooseveltova 13, Plzeň ;)
 
A vyzkoušejte také náš nový e-shop - BOTYMEL.CZ - úžasné, plastové, designové boty ;)